Święta okropnie mnie rozleniwiły.
Dziś nie napisze nic konstruktywnego. To na pewno. Ale jestem na etapie zbierania informacji na kolejne posty. Testuję trochę kosmetyków, wzięłam się również za olejowanie włosów i odstawiłam odżywki z keratyną. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy.
W piątek szykuje się układanie włosów. Mam nadzieje, że wyjdzie coś ciekawego. Na pewno podzielę się z wami efektami mojej pracy.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz