Translate

wtorek, 22 kwietnia 2014

Nie ma weny.

Święta okropnie mnie rozleniwiły.
Dziś nie napisze nic konstruktywnego. To na pewno. Ale jestem na etapie zbierania informacji na kolejne posty. Testuję trochę kosmetyków, wzięłam się również za olejowanie włosów i odstawiłam odżywki z keratyną. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy.
W piątek szykuje się układanie włosów. Mam nadzieje, że wyjdzie coś ciekawego. Na pewno podzielę się z wami efektami mojej pracy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz