Translate

niedziela, 16 marca 2014

początki są trudne- czyli o tym dlaczego postanowiłam pisać bloga.

Notka na początek jak zawsze musi wyjawić pewne ważne kwestie. Na przykład co będzie znajdowało się na blogu. Cóż to chyba sprawa prosta, bo skoro blog nazywa się Uczeszemy, to jasne że związany będzie z włosami. 
Jestem studentką. Nie profesjonalną fryzjerką, nie żadną stylistką. Po prostu lubię układać włosy, dbać o nie, śledzić nowinki związane z trendami, czy nowościami kosmetycznymi. 
Na blogu chciałabym pokazać Wam fryzury, które wykonuje rożnym osobom, na różne okazje. Pokaże Wam ciekawe rozwiązania dotyczące układania włosów. Będę testować różne interesujące kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji. Dowiecie się czego warto używać, a z czego lepiej zrezygnować. 
Mam nadziej, że blog powoli będzie się rozwijał, a  Wy- drogie czytelniczki wyniesiecie z niego jak najwięcej pozytywnych odczuć i dużo dobrych rad. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz