Translate

czwartek, 15 maja 2014

czas, a dokładniej jego brak.

Dziś luźno i nie koniecznie w temacie włosowym. Nie mam czasu na napisanie czegoś konstruktywnego, ponieważ nie da się zrobić tego bez nawet minimalnego przygotowania. Zbieram jednak informacje o szamponach i został mi do przetestowania ostatni z firmy, którą chce Wam polecić. 
U mnie dużo się dzieje, bo maj to już prawie koniec semestru i kolokwia i projekty. Za chwile egzaminy. Do tego doszły jeszcze praktyki w jednej z krakowskich kwiaciarni, ale o tym dokładniej może kiedy indziej. 
Jednak napięty 'grafik' ma swoje plusy. Potrafi doskonale odciągnąć mnie od rzeczy które mnie przygnębiają i sprawiają, że nie mam na nic ochoty. Tym bardziej, że pogoda nas nie rozpieszcza. Ciągłe opady i niezbyt wysoka temperatura nie wskazują w ogóle że mamy już maj. Mam nadzieję, że ten stan pogodowy długo się nie utrzyma i, że wrócą piękne, ciepłe słoneczne dni. Wiadomo, że taka pogoda dodaje od razu energii i sprawia, że człowiek może więcej. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz